Spor
F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım "Kocaman İle Devam" dedi
  03 Nisan 2018 Salı , 10:42
F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım "Kocaman İle Devam" dedi
F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım, 3 Haziran'daki genel kurulda yeniden başkan seçilmesi durumunda yola Aykut Kocaman ile devam edeceklerini açıkladı.

Kayserispor maçı öncesi Genel Sekreter Mahmut Uslu ile birlikte TED Koleji tarafından düzenlenen söyleşiye katılan F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım, 3 Haziran'daki genel kurulda yeniden başkan seçilmesi durumunda yola Aykut Kocaman ile devam edeceklerini ve teknik kadroda bir değişiklik yaşanmayacağını söyledi.

HOCA KALIR, YENİ OYUNCULAR GELİR
Başkan Aziz Yıldırım, teknik kadroda değişikliğe gitmeseler de takımı güçlendirmek adına bazı takviyelerin olacağının da belirtti.. Başkan Yıldırım, Alex de Souza ile ilgili bir soruya ise dikkat çeken bir cevap verdi.


TAKIMIN MENFAATİ İÇİN ALEX GİTTİ
Yıldırım "O gün Aykut hocayı tutup Alex'i gönderdim. Takımın menfaati için yaptım. Aksi halde takımda kaos olurdu. Alex'i fazla büyütmeyin. Büyük olsa şimdi bir takım çalıştırıyor olurdu" dedi.

VİDEO HAKEME DESTEK VERDİ
Yıldırım "Video yardımcı hakem uygulaması ile ilgili bir soruyu da yanıtladı.Yıldırım"Bence uygulanmasında fayda var. En azından bu kadar hata olmaz. Yapılan hatalar bu şekilde düzeltilebilir" ifadelerini kullandı.

 

Yorumlar
Kod: VSKYS