Spor
Ali Şen'in eşi Bente Şen, hayatını kaybetti.
  05 Nisan 2018 Perşembe , 11:17
Ali Şen'in eşi Bente Şen, hayatını kaybetti.
Fenerbahçe'nin eski başkanlarından Ali Şen'in eşi Bente Şen, hayatını kaybetti.

Beşiktaş Fulya'd

a bulunan özel hastanede bir süredir tedavi gören Benta Şen'in akşam saatlerinde hayatını kaybettiği öğrenildi.

Acı haberi alan Ali Şen ve yakınları ve spor camiasının önemli isimleri hastaneye akın etti.

Ali Şen’in üzgün olduğu görülürken,aile Cenaze törenine çiçek gönderilmemesini, göndermek isteyenlerin Alp Şen Vakfı'na bağışta bulunmalarını istedi.

Mustafa Denizli, Şansal Büyüka ve Tugay Kerimoğlu gibi spor dünyasının tanınmış isimleri de hastaneye akın etti. Bente Şen'in cenazesi ikindi namazını müteakip Levent Camisi'nden kaldırılacak.

Ali Şen'in torunu Alp Ali Şen (17), Mayıs 2014'te ATV ile geçirdiği kaza sonucu yaşamını yitirmişti.

FENERBAHÇE'DEN BAŞSAĞLIĞI MESAJI

Fenerbahçe Kulübü de Ali Şen için resmi sitesinden başsağlığı şu mesajı yayınladı. Mesajda şu ifadelere yer verildi:
''Kulübümüzün eski başkanlarından, Yüksek Divan Kurulu üyemiz Sayın Ali Şen'in değerli eşi, Genel Kurul Üyemiz Sayın Metin Şen'in ve Adnan Şen'in kıymetli anneleri Sayın Benta Şen'in bu akşam saatlerinde vefat ettiği haberini büyük bir üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayız.

Merhume Sayın Benta Şen’in cenazesi, 05/04/2018 Perşembe günü Levent Camisi’nde ikindi namazını müteakip kılınacak cenaze namazının ardından defnedilecektir.

Merhume Sayın Benta Şen'e Allah’tan rahmet, başta Sayın Ali Şen, Sayın Metin Şen, Sayın Adnan Şen ve Şen Ailesi olmak üzere merhumenin tüm yakınları ve sevenlerine başsağlığı dileriz.''

BENTE ŞEN KİMDİR?

Bente Şen 1944 yılında Danimarka’da doğdu. Ali Şen ile Bente Şen 1963 yılında dünya evine girdi ve 4 çocuk sahibi oldu. Bente Şen Kopenhag’a bağlı Rödovre semtinde yaşayan varlıklı bir mobilyacının kızıydı.

Yorumlar
Kod: NKDRK