Spor
Ahmet Çakar'dan Galatasaray Taraftarına: "Siz omurgasızsınız"
  02 Nisan 2018 Pazartesi , 14:11
Ahmet Çakar'dan Galatasaray Taraftarına: "Siz omurgasızsınız"
Beyaz Tv yorumcusu Ahmet Çakar, Galatasaray-Trabzonspor maçının değerlendirdi. Çakar, Galatasaray Taraftarına yönelik çok sert ifadeler kullandı..

Beyaz Tv'de yayınlanan Beyaz Futbol programında Galatasaray-Trabzonspor maçının değerlendiren Çakar, Galatasaray taraftarını hedef aldı.

"SİZ OMURGASIZSINIZ"

Türk Telekom Stadı'nda Trabzon Spor maçından sonra yazan "Şampiyonların kupası müzesinde olur" yazısına ve Galatasaray taraftarının atıfta bulunan Çakar “Galatasaray taraftarına sesleniyorum. Siz omurgasızsınız. Çünkü bu yapılan en kibar dille, en naif haliyle omurgasızlıktır.

Çünkü birkaç sezon önce sen "2010/2011 sezonu şampiyonu Trabzonspor" deyip, şimdi "Şikeci Trabzon" diye tezahürat yapıyorsun. Trabzonspor'a 'Şikeci' diyenin ağzını yırtarım.” İfadelerini kullandı.

Galatasaray Kulübü’nün koun ile ilgili açıklama yapmasına da tepki gösteren Çakar Abdurrahim Albayrak, sayın başkan Mustafa Cengiz'e sesleniyorum. O mesajı yazanın işine son vermeyin. Kul hakkı yemeye girer bu. Senin kendi stadın bu. İstediğini yazarsın.Galatasaray Kulübü stadında yazan yazı için hesap mı verecek? Bu yazıda devletin bekasını ilgilendiren, hakaret eden bir söz var mı? Yok. Bu yazı kurallara, ahlaka aykırı mıdır? Değil. Siz Galatasaray Kulübüsünüz. Açıkça "Şampiyonların kupası müzesinde olur" yazıyor. Bunun için kimseye hesap vermek zorunda değilsiniz.” diye konuştu.

Çakar eleştirilerini şöyle sürdürdü:

“Bu yazı kurallara, ahlaka aykırı mıdır? Değil. Siz Galatasaray Kulübüsünüz. Açıkça "Şampiyonların kupası müzesinde olur" yazıyor. Bunun için kimseye hesap vermek zorunda değilsiniz. Diğer kulüplere soruyorum. Sizin kupalarınız helada mı duruyor? Buradan nem kapan kulüplere soruyorum.

Nedir bu toplantılar, nedir bu özür dilemeler? 'Kedi poposunu görmüş, yara zannetmiş' diye bir laf vardır. Cenk (Soyer) denen çocuk 'Fenerbahçe'yi kastettik' diyor. Abdurrahim Albayrak, 'Kovacağız' diyor. Şekip Mosturoğlu haklı Türkiye Ligleri'nin en başından beri herkesin kazandığı şampiyonlukları verilmeli. Galatasaray buna neden itiraz ediyor?”

Yorumlar
Kod: DA3GA